Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

همکاری با ما

بازدید: 400

بر اساس استراتژی نوین « سلامتی برای همه در قرن بیست و یکم » امنیت سلامتی باید تمامی طول عمر آدمی را در برگیرد. نگرش هایی که انسان را ملاک اصلی توسعه قرار می دهند، برای سلامتی انسان ارزش بی شماری قایل هستند و معتقدند که اگر سلامت نباشد افراد، خانواده ها، جوامع و ملت ها نمی توانند امیدی برای دست یافتن به اهداف اجتماعی و اقتصادی داشته باشند. توجه به چنین دیدگاهی است که سلامتی را محور توسعه قرار می دهد تا پیشرفت های اقتصادی و تکنولوژیکی با کیفیت زندگی همگام باشد. نوع برخورد هر فرد با سلامتی اش تا حد زیادی به میزان سواد و رفتار صحیح و علمی وی بستگی دارد و افزایش سواد بهداشتی نیازمند توسعه علمی و منطقی آموزش سلامت در کشور است. نشریه اینترنتی میوه در جهت توسعه رفتار صحیح تغذیه ای خصوصا در مصرف محصولات تازه (میوه، تره بار، محصولات کشاورزی و باغبانی) دارد.

 

اهداف مجله اینترنتی میوه:

 گسترش آموزش و ارتقای سلامت جامعه با استفاده ازابزارهای دیجیتال و نوین اطلاعاتی

 فرهنگ سازی و جریان سازی جهت مصرف صحیح میوه

 ارائه خدمات بازرگانی و معرفی مراکز ارائه محصولات ارگانیک

ارتقای سلامت جامعه از طریق اطلاع رسانی صحیح

ترویج و توسعه مصرف صحیح میوه و سبزیجام در میان عموم مردم و خصوصا جوانان

 

بی تردید در ابتدای راه هستیم و نیازمند راهنمائی و نقد.

 از هر گونه همکاری در جهت توسعه اطلاعات علمی و در مسیر سلامتی جامعه را استقبال می کنیم.

نظرات

  • با سلام خدمت شمما دوستان عزیز یک پیشنهاد دارم دسته بندی هاتونا جزیی تر کنین و شیوه های خوردن میوه با هر چیز دیگر هم در نظر بگیرین اگر مایل بودین ایمیل بزنین تا تجربما تو این زمینه در اختیارتون بذارم

ارسال نظر

میوه سالم، تندرستی و نشاط

نشریه اینرتنتی میوه از عموم افرادی که مقاله تالیفی یا ترجمه دارند دعوت می کند نوشته های خود را به نشانی info@meeveh.com ارسال نمایندتا با نام خودشان منتشر شود.

اطلاع رسانی

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 63
  • بازدید دیروز: 141
  • بازدید کل: 149086